Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
θα προσθεσω οτι πως το εχεις το Mystery gift.Eνας ξαδερφος μου το εχει και εγω οχι!Πως το παιρνεις;

upliftingmaster

Για σας είμαι καινούριος και θα ήθελα αν είναι εύκολο να κάνω τρείς ερωτίσεις:
1)Κάθε πότε γίνεται Νintendo Εvent στην Ελλάδα;
2)Αν έχω μια κασέτα ''χαλασμένη''(Bad egg) απο Αction Replay και κάνω New Game το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει;
3)Αν πάω στο Faraway island οχι με Νintendo Εvent αλλά με Αction Replay και πιάσω ενα Mew(που θα γράφει οτι πιάστηκε στο Faraway island) ανταλάζεται;Και αν ναι η κασέτα στην οποία θα πάει θα εχει πρόβλημα;
1)Nintendo event δεν ειναι προγραμματισμενα για καθορισμενες μερες αλλα μονο αμα ανακοινωθει αποτο επισημο site της
2)Πολυ πιθανον να μεινει....
3)Το Mew δεν θα εχει κανενα απολυτως προβλημα αμα παει σε αλους αλλα ειναι πολυ πιθανον να χαλασει η κασσετα σου!!!
2) Τι μου θύμισες τώρα... Δες εδώ για περισσότερα σχετικά με το θέμα.

3) Η κασέτα σου πολύ πιθανόν θα εμφανίσει προβλήματα, καθώς ΔΕΝ θα μπορείς να συμετάσχεις σε κάποιο event ή τουρνουά, επίσημα οργανομένο από την Nintendo. Εάν την κάνεις New Game, ίσως να μπορείς. Το Mew εάν το πιάσεις με αυτό τον τρόπο είναι εντάξη.
Πού βρίσκουμε την Pokeblocks case (δηλαδή τη θήκη για τα Pokeblocks) και γενικά που φτιάχνουμε Pokeblocks στη Saphire ; Μπορείτε να μου πείτε;
Πήγαινε στo κτήριο όπου γίνονται οι διαγωνισμοί στη Slateport City και μίλα στο κοριτσάκι. Αυτή θα σου απαντήσει «I've already got 2 so you can have the other one.» και θα σου δώσει αυτό που θέλεις.
Όσο για τα pockeblocks, τα φτιάχνεις σε κάθε κτήριο όπου γίνονται οι διαγωνισμοί. Απλά μίλα στον μοναδικό παππού που κάθεται μόνος του δίπλα σε μία μηχανή που φτιάχνει pocketblocks.
Ευχαριστώ δεν ξέρεις πόσο καιρό αναρωτιέμαι που μπορει να'ναι!
Λιγο χαζο αλλα πιο εχει καλυτερα στατιστικα το glaceon η το flareon??
http://www.legendarypokemon.net/pokedex
εχεις μπει ποτε στο main site? (Οχι, δε χρειαζεται να απαντησεις.)
θελω να ρωτησο κατι οποιον 3ερει οταν πειανεισ ενα θρυλικο π.χ. raiquaza εχει ηδη EV (trainig) η 3εκιναω απο την αρχη (δηλαδι εχει 0 ΕV training)???
0 EVs νομιζω οτι θα χει....
αυτο σημαινει οτι πρεπει να το καθορισο εγω αυτο ειναι καλο αν πραγματοποιηθει αν και ειναι λιγο δισκολο!!!ty chaos
παιδιά όταν ένα pokemon κάνει ας πόυμε τρία Sword's Dance η επίθεσή του πόσο θα ανεβεί; Χ3 ή Χ8
στοιχιωδες λογικη ρε. Δε γινεται να ταν Χ3, επειδη αν ηταν Χ3 τοτε το ενα θα ηταν Χ1, δλδ θα εμενε ιδιο. Χ6 νομιζω ειναι.
Reference URL's