Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Γενικως για να βρεις shynies στη diamond/pearl εγω συνιστω το pokeradar με super-repel...
Να ρωτησω για να πας στη κορυφη του coronet πρεπει να κανεις surf?Toungue
οχι δεν θα σου χρειαστει το surf εκει μονο το rock climb kai to strength(μπορει και το cut προς το τελος)
μπορει να ειναι λιγο χαζη ερωτηση αλλα αμα δωσεις poffin σε ενα pokemon τι το καλο κανει στα pokemon?Εχω δωσει poffin και δεν εχω δει καμια διαφορα!!!RolleyesRolleyes
απλως το βοηθα να νικα σε διαγωνισμους ποκεμον ευκολοτερα(στο visual judgemnent δηλαδη)
Α! και κατι αλλο μπορεις να ανταλλαξεις pokemon στην pearl με diamond
και το αντιστροφο??????
ναι μπορεις οπως γινοταν και μεταξυ Emerald Ruby και Sapphire
(18-11-2008 06:22 PM)ShinyMew Wrote: [ -> ]Α! και κατι αλλο μπορεις να ανταλλαξεις pokemon στην pearl με diamond
και το αντιστροφο??????

επισης μπορεις να μεταφερεις pokemon απο τις κασσετες του GBA....απο το Pal park το οποιο βρησκετε στο route 221.
να ρωτήσω, ξερετε τίποταα άλλο για ηβέντ?
ας πούμε ποτε γίνονται?
Aυτό βασικά έχει ειπωθεί πολλές φορές... Δεν είναι γνωστή καμία ημερομηνία για event στην Ελλάδα, κι ούτε έχει ακουστεί και καμιά φήμη. Αλλά εάν υπαρξει κάποιο νέο, θα ανακοινωθεί στο κύριο μέρος του site...
Τωρα τελευταια εχω παρατηρησει κατι στην Emerald σχετικα με τα Miltank.Ειναι παντα θηληκες και σκεφτηκα μηπως οπως οι αγελαδες γενουν και ταυρους ετσι θα κανω αυγα με ενα και θα γεννηθει Tauros!Αληθευει ή θα βγαινουν παντα Miltank;
παντα miltank βγαινει.οτι και να κανεις,μονο miltank θα βγαινει
Τι είναι το mystery gift????
ειναι το πραμα που χρειαζεσαι για να κανεις τα ηβεντς
Και άμα το έχεις πώς παίρνεις τα ηβεντ????
Reference URL's