Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ερωτιση ξερει κανεις ποτε θα βγει η νεα ποκεμον στα αγγλικα??????
Την άνοιξη του 2010. Δεν έχει ανακοινωθεί ακριβής ημερομηνία ακόμα.
(05-11-2009 01:06 AM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
(04-11-2009 10:59 PM)CHRISGATE7 Wrote: [ -> ]Nαι ομως το συνδεω και ολα ok δοκιμασμενο ή επειδη το γραφει το Serebii??(για να ειμαι σιγουρος γιατι ειναι μεγαλη αναγκη και ιδιαιτερα σπαστικο no berries κλπ.)Α! και αν καποιος μενει κοντα Νικαια ή Κορυδαλλο ας στειλει ενα pm

Ναι, ισχύει κανονικά. Έχω "φτιάξει" την Sapphire μου στο παρελθόν έτσι.

gia pite mou re pedia pos na to dior8oso kai ego to provlima xoris na kano new game.

ti prepi na kano akrivos??????
(05-11-2009 01:12 AM)BLUE Wrote: [ -> ]Λεει στο manual της Leaf-Green πως να το διορθωσεις. Ισχυει σιγουρα.

Διάβασε το manual? Απλά κάνε ό,τι λέει εδώ: http://www.serebii.net/emerald/berryfix.shtml
σε ενα αλλο thread νομιζω σχτικα με το πρωταθλημα ελλαδος ειχα δει εναν να ανφερει τη λεξη shoddy...τι ειναι αυτο?κανενα καταστημα μηπως?
Εξομοιωτής μαχών Pokemon στο PC μέσω ίντερνετ.Για περισσότερα δες:
εδώ (bulbapedia) και
εδώ για την επίσημη ιστοσελίδα του.
ευχαριστω ποτε θα γινει το επομενο πρωταθλημα?γιατι στο προηγουμενο δεν ειχα παρει μερος...θα ειναι υποχρεωτικα για Platinum?
(06-11-2009 04:50 PM)dark_lugia Wrote: [ -> ]ευχαριστω ποτε θα γινει το επομενο πρωταθλημα?γιατι στο προηγουμενο δεν ειχα παρει μερος...θα ειναι υποχρεωτικα για Platinum?

Θα σε γελάσω,ούτε πότε θα γίνει ξέρω,ούτε αν θα πάρω μέρος.Ίσως κάποια στιγμή πριν ή μετά τα Χριστούγεννα πάντως...Και δεν νομίζω να είναι υποχρεωτικά για Plat.
Θα γίνει κάποια στιγμή κοντά στα Χριστούγεννα, και θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιαδήποτε από τις Diamond/Pearl/Platinum, μόλις απόφασιστεί συγκεκριμένη ημερομηνία, θα το μάθετε άμεσα απο εδώ Smile
orea 8a gini poli konta, ego nomiza oti 8a ginotan to kalokeri. Epitelous 8a kano kamia maxi pou na ine aksia epenou Toungue
Τεσπα γιατι ειναι χαλασμενο το link cable και εχο fire red και 2 SP Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.......
ρε παιδια ev calculator υπαρχει ??
Ναι, να το:

[Image: 2i119v9.jpg]

Κάθε φορά που σκοτώνεις ένα Pokémon παίρνεις ορισμένα EPs. Αυτά είτε τα σημειώνεις με χαρτί και μολύβι, είτε χρησιμοποιείς το Counter App. του Pokétch. Η παραπάνω υπολογιστική μηχανή μπορεί να βοηθήσει.

Τώρα αν εννοείς IV Calculator, έχουμε κι από αυτό. Κοίτα να δεις, αν ξέρεις με κάποιον μυστήριο τρόπο τα IVs και τα stats μπορείς να υπολογίσεις τα EPs αλλά αν δεν ξέρεις από πριν τα EPs δεν θα βρεις τα IVs, φαύλος κύκλος.
Π΄τε είναι αδύνατο να υπάρξουν κάποια IVs;
τα IVs στο καθε stat θα ναι τυχαια (αλλοτε 21 και αλλοτε... οτιδηποτε)
Reference URL's