Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Arty2 Wrote:Για όσους απαντούν:
Παρακαλείστε να απαντάτε μόνο όταν γνωρίζετε κάτι και είστε σίγουροι για αυτό, ειδάλλως τα περιττά posts μόνο σύγχυση θα προκαλέσουν και επίσης δυσκολεύουν τις αναζητήσεις.

*cough*
Όχι συζήτηση σε αυτό το thread, μόνο ερωτοαπαντήσεις παρακαλώ...
Παιδια μια βοήθεια. Παίζω ποκεμον 169:12 και απο τις 149:13 ψαχνω να βρω τι να κάνω μετα το fullmoon island. Δεν εχω ούτε cress. ούτε mesprit. Τι να κάνω?
By ShinyVaporeon
Συμπληρωσε το ποκεντεξ η εκπαυδευσε πκμ
Ναι, αλλα Ενας φίλος μου που βλεπόμαστε 1 ή 2 φορές τον χρόνο το εχει ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ και δεν μου εχει πει πως να το τελειώσω και εγώ... Τεσπα (που λενε ολοι) θέλω καποιος/α να μου λύσει αυτή την απορία και επίσης εχω το national pokedex.Eπίσης (ΑΜΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!) Μπας και ξέρετε Ποιος εχει αυτο το site? Πως γίνεται να πάρω το Αurora ticket???? Μη μου πειτε για Youtube εχει κολλησει δεν μπαίνει. Και τελευταιο: Είδα στο Arkeis.com πωσ να παρεϊς: Shiamyn Latias Latios Deoxus.
Μονο το Celebi Δεν κατάλαβα πως να παρω.
OK σταματάω, I"M STOPPING!




B
By
By S
By Sh
By Shi
By Shin
By Shiny
By ShinyV
By ShinyVa
By ShinyVap
By ShinyVapo
By ShinyVapor
By ShinyVapore
By ShinyVaporeo
By ShinyVaporeon
By ShinyVaporeo
By ShinyVapore
By ShinyVapor
By ShinyVapo
By ShinyVap
By ShinyVa
By ShinyV
By Shiny
By Shin
By Shi
By Sh
By S
By
B
1) Τα ποκεμον δεν τελειωνουν ποτε ( οι κασετες τουλαχιστον )
2) Aurora ticket με event
3) To σαιτ το εχει ο Arty2
4) Για να βρεις το celebi πρεπει να εισαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ τυχερος γτ εμφανιζεται 1/1.000.000
Και δεν χρειαζεται να γραφεις το by vaporeon.....

P.S δεν μπορεις να βρεις κανονικο shayimin μεχρι το 2009 που θα γινει το event στην Αμερικη και το 2010 που το περιμενουμε Ευρωπη
Επίσης προστέθηκε στο αρχικό post: http://www.legendarypokemon.net/faq_el
Καλο, ελπιζω να μειωθουν τετοιου ειδους ερωτησεις ( end of discussion )
Καλα ευχαριστω George7.... Θα ακολουθήσω τις συμβουλες σου. Αν και θα ρωτησω κατι αλλο. Το EEVEE ποτε γινεται Umbreon? Ποσα LVL?
Ανέβασέ του το happiness το βράδυ, και τότε +1 level. Άλλοστε μπορόυσες να δεις το pokedex
Δεν εξελίσσεται με level-up. Πρέπει να ανεβάσεις τη φιλία του Eevee με διάφορους τρόπους (δίνοντας HP Up, Protein, κλπ, με τα berries 21-26, Soothe Bell, μασάζ στη Veilstone και τη Resort Area, κλπ) και όταν πάρει ένα level θα εξελιχθεί σε Espeon ή Umbreon. Αν σου γίνει Espeon, πάτα Β στην εξέλιξη και πάρ' του κι άλλα levels μέχρι να γίνει Umbreon.
Aν δεν ειχα κι εσας τι θα εκανα...
(ο)(ο)
(='ο'=)
("')("')
νομιζα οτι το σαιτ το ειχε ninjomewtwo kai o arty2

Ειδα οτι υπαρχει Μew3 Αλήθεια? Αν ναι πωσ το παιρνεισ?
ΔΕΝ υπάρχει Mewthree, άλλωστε αν εξελισσόταν ποτέ ο Mewtwo θα γινόταν Ninjomewtwo κι όχι τίποτα φλώρικο σε φάση Mewthree, όλοι το ξέρουν. Και όχι, δεν μου ανήκει το site, τουλάχιστον όχι μέχρι να το κλέψω.

antonis

pos pianoun azuril,umpreon,espeon kai blissei?
pos pianoume azurrili,umpreon,espeon,blissei?
@Antonis Blissey εξελίσσεται από Chansey. Azurill breed Azumarill & Marill κρατόντας sea incense, περί Umpreon & Espeon δες το ποστ του ΝΜ2. Greeklish = απαγωρευμένα και δες πρώτα το pokedex.
Το Chansey εξελισεται οταν αρχισει να σε αγαπαει ( φιλικα )
Reference URL's