Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
πως το feebas εξελησετε σε millotic
Πρέπει να φτάσει Max Beauty, και, όταν γίνει αυτό, δώσε του ένα lv. χρησιμοποιώντας είτε Rare Candy είτε παλεύοντας άγρια Pokemo.
ρε, μη του απαντατε αλλο, ειναι απο αυτα τα παλια fail trolls που κανουν ερωτησεις για να σου την σπασουν. Παλια ειχε σταματησει αυτο το πραμα αλλα απο οτι φαινεται γραφτηκε αυτος και γεμισε τις σελιδες με τις βλακειες του.
σε παρακαλω Xara-Lambe.Ας κανει οσες ερωτησεις θελει το παιδι.............ολοι ειναι ευρποσδεκτοι εδω και εξαλλου για αυτο δεν ειμαιστε....να μοιραζουμε τις γνωσεις μας για τα Pokemon;Αν και μερικοι ερχονται για αλλο λογο....
Έχουμε και Pokedex όμως...
Ξερω καλυτερα απο εσενα τι κανω. Αν οι λυσεις δινονται ηδη στο σαητ δε χρειαζεται να τις μοιραζουμε. Αν ηταν ετσι γιατι υπαρχει και main site? Αλλα ναι, εσεις οι καινουργιοι δε το ξερετε οτι υπαρχει.

Επισης, εδω λεει ξεκαθαρα οτι αν η απαντηση υπαρχει στο σαητ, δεν πρεπει να κανεις ερωτηση ( #s...3#pid38643 )
Αρα ο κατηγορουμενος ειναι ενοχος, και εγω εχω δικιο.
(28-01-2009 10:33 PM)Xara-lampos Wrote: [ -> ]Αρα ο κατηγορουμενος ειναι ενοχος, και εγω εχω δικιο.

1 σε φορουμ ειμαστε,οχι στο δικαστηριο.....Dodgy
2 εξαλου,μερικες φορες,δεν εχεις και τοσο δικαιο...
Εγω εδειξα αποδειξεις που δειχνουν οτι εχω απολυτο δικιο, καθως το θρεντ το εφτιαξε ο αρτυ και εγω εδειξα το ποστ του που λεει ξεκαθαρα αυτο που ειπα
Εσυ μπορεις να δειξεις οτι εχω αδικο?
(28-01-2009 11:35 PM)Xara-lampos Wrote: [ -> ]Εγω εδειξα αποδειξεις που δειχνουν οτι εχω απολυτο δικιο, καθως το θρεντ το εφτιαξε ο αρτυ και εγω εδειξα το ποστ του που λεει ξεκαθαρα αυτο που ειπα
Εσυ μπορεις να δειξεις οτι εχω αδικο?

δεν ενοω το ποστ,αλλα γενικως.....

(500 ποστςBig Grin)
(28-01-2009 11:53 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]
(28-01-2009 11:35 PM)Xara-lampos Wrote: [ -> ]Εγω εδειξα αποδειξεις που δειχνουν οτι εχω απολυτο δικιο, καθως το θρεντ το εφτιαξε ο αρτυ και εγω εδειξα το ποστ του που λεει ξεκαθαρα αυτο που ειπα
Εσυ μπορεις να δειξεις οτι εχω αδικο?

δεν ενοω το ποστ,αλλα γενικως.....

(500 ποστςBig Grin)

Μολις ερθει κανας μοντ εχει δουλεια να κανει παντος.Και σταματατα Xara-Lambe γιατι εσυ ξεκινησες την αλυσιδα του spam σε αυτο το thread ή μαλλον ΚΑΙ σε αυτο το thread.Και εχει και την εντιπωση οτι να ενοχλει τους αλλους ειναι ο καλυτερος τροπος να περναει την ωρα του
autos Wrote:γιατι εσυ ξεκινησες την αλυσιδα του spam

v

(28-01-2009 10:22 PM)Dittofan Wrote: [ -> ]σε παρακαλω Xara-Lambe.Ας κανει οσες ερωτησεις θελει το παιδι.............ολοι ειναι ευρποσδεκτοι εδω και εξαλλου για αυτο δεν ειμαιστε....να μοιραζουμε τις γνωσεις μας για τα Pokemon;Αν και μερικοι ερχονται για αλλο λογο....


^αν δεν ειχε γινει αυτο το ποστ δεν θα υπηρχε αφορμη για σπαμ.
ειμαι κενουριος στο site χτες γραφτηκα και δεν ειμαι και θεος στα pokemon
Βασικα,αφορμη για σπαμ δεν θα υπηρχε αν ο ksemer δεν ποσταρε.Αλυσιδα ηλιθιων ερωτησεων προκαλεσαν αλυσιδα σπαμ.Και τωρα για να μην το παραξυλωνουμε,ας σταματησουμε εδω και ας δωσουμε στο thread τον παλιο του κανονικο ρυθμο.
What Xarhs said. Και επίσης ksemer καλώς ήρθες, σε παρακαλώ όμως να διαβάζεις το πρωτο έστω πόστ σε κάθε θέμα πριν ποστάρεις Smile
στην εμεραλντ,πως περνας της μπαρες που χριαζνται ποδιλατο και εχου πλαγιο κενο
Reference URL's