Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ta misa pairnei
(02-01-2009 06:58 PM)Johan Wrote: [ -> ]όταν εκπαιδεύεις ένα pokemon με Exp. Share το pokemon που το βαστάει (και δεν μπαίνει στην μάχη) παίρνειμ κανονικά τα expirience ή τα μισά;

Sorry, δικό μου λάθος. Ήθελα να ρωτήσω για τα EP's
Παίρνει όσα θα έπαιρνε άμα πολέμαγε αυτό.Π.χ.πολεμάς με ένα Mewtwo που έχει Pokerus και το Power Anklet ένα Magikarp.Παίρνει: (1+4)*2=10 Speed EVs.Ας πούμε ότι έχεις και ένα Gible στην εξάδα που κρατάει Exp.Share και έχει Pokerus.Θα πάρει όσα θα έπαιρνε αν πολέμαγε αυτό.1*2=2 Speed EVs
thanks! αν και έχεις κάνει ένα λάθος στον πολλάπλασιασμό εδώ:

(02-01-2009 07:12 PM)GeorgeSlayer Wrote: [ -> ]Π.χ.πολεμάς με ένα Mewtwo που έχει Pokerus και το Power Anklet ένα Magikarp.Παίρνει:1+4*2=10

διώτι 1+4*2 κάνει 1+(4+4)=1+8=9... δεν έχετε μάθει επίλιση παραστάσεων ή κοιμόσουν στο μάθημα;
Απλά δεν έβαλα τις παρενθέσεις ρε και δεν τήρησα προταιρεότητα πράξεων.Το κάνω edit.
Double Post ουάου.
Λοιπόν,να 1 ερώτηση.Άμα κάνει μάχη ένας με Diamond με ένα που έχει Platinum,και κάνει κάποιος Hypnosis,με τι accuracy θα υπολογιστεί;60 ή 70;
70 λογικα...
Γιατί 70 λογικά;Δεν θέλω στην τύχη...
μα ετσι ειναι...
Αφού στην Platinum έχει 60...
(11-01-2009 03:03 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]70 λογικα...

Ιεπ!Αν δεν ξερουμε ακριβως δεν απανταμε....Οποτε ας του απαντησει καποιος συγκεκριμενα να μαθει.
Edit:Μηπως ξερει κανεις απο που μπορω να μαθω για HTML Codes?
Δεν πιάνεις...Το παίρνει από Fire Red/Leaf Green με Migration.Για το τελευταίο που ρώτησες απαγορεύεται να το αναφέρουμε νομίζω...
1) Δεν το πιάνεις στην Pearl (πρέπει να κάνεις migrate από άλλες κασέτες GBA)
2) E , πιάσε κάτι με τη Μάστερ Μπολ....
3) Δεν ξέρω από codes και εδώ μέσα δε μιλάμε για τέτοια μαραφέτια.....(Action Replay, Game Shark κι άλλα....)

σόρυ δεν είδα ότι απάντησες George...
καθως πολεμουσα τους ελιτε 4 στον τεταρτο μου εβαλε να πολεμισο ενα 100lv kyogre χρυσο τι εγινε ολα αυτα στην diamont
Μήπως ήταν Ροζ κι όχι Χρυσό;

Κι έχεις Action Replay ; Αν ναι , αυτή φταίει αλλιώς δεν ξέρω......
Reference URL's