Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Μάθατε για κα'να event
όχι δε μάθαμε ,

επίσης αυτό είναι το λάθος μέρος για αυτήν την ερώτηση νομίζω και κοίτα το mainsite , για αυτά θα το γράψει!
(05-03-2009 11:00 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]όχι δε μάθαμε ,

επίσης αυτό είναι το λάθος μέρος για αυτήν την ερώτηση νομίζω και κοίτα το mainsite , για αυτά θα το γράψει!

μα ρωτησε.εξαλλου,το θρεντ λεγεται ερωτησεις και απαντησεις και ρωτησε.αρα δεν ειναι φειλ...Wink
ναι το ξέρω αλλά ενοεί το θρεντ ερωτήσεις σε σχέση με τα παιχνίδια κι όχι τα event , εξάλου το'πε και ο Arty2 , πως κοιτάμε και το mainsite...
μα ρωτησε.εξαλλου,το θρεντ λεγεται ερωτησεις και απαντησεις και ρωτησε.αρα δεν ειναι φειλ...Wink
[/quote]

Έχει το δίκιο του
το ξέρω το'χει πει ο admin μην κάνει καμια παρατήρηση , τέλος πάντων event μέχρις στιγμής γιοκ ....(αν ξέρετε τίποτα πείτε)
Μην ανησυχείτε... δεν μας έχουν ξεχάσει όσον αφορά στα events απλά θα ανακοινωθούν όταν έρθει η ώρα Wink
(05-03-2009 11:55 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Μην ανησυχείτε... δεν μας έχουν ξεχάσει όσον αφορά στα events απλά θα ανακοινωθούν όταν έρθει η ώρα Wink

ΤΙ???!!!!!ΗΒΕΝΤ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ???!!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!mustaine2
είδες; επιτέλους!

ανυπομωνώ
, ξέρουμε τίποτα από ημερομηνίες; (στο περίπου δηλαδή, αν θα γίνει μες στο 2009 ή του χρόνου...)
Απλά υπάρχουν η θέληση, αν μάθω κάτι θα ανακοινωθεί παίδες~
Έτσι και αλλιώς μόλις πάρουμε Platinum,θα παίρνουμε wi-fi events.
(06-03-2009 07:15 PM)Arty2 Wrote: [ -> ]Απλά υπάρχουν η θέληση, αν μάθω κάτι θα ανακοινωθεί παίδες~

μηπως αυτα τα "ελληνικα" ηβεντ θα ναι με γουαι φαι (το συνιθησμενο) ή οτι θα πρεπει να παω στο τζαμπο πχ γι αυτο????Huh
Καλύτερα να είναι από wi-fi
event να'ναι και ότι να'ναι.....(προτιμώ κανονικό , αλλα και το άλλο δε με πειράζει)

αλλά ας μη βγαίνουμε off-topic
Ξέρετε ποιο νησί είναι αυτό δίπλα του DarkraiHuh
Reference URL's