Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Όχι. Εάν ξέραμε, θα λέγαμε. Toungue
Ευχαριστώ για την απάντηση. Να πω ότι πήρα το Secret Key έπιασα το rotom και του άλλαξα μορφή. Τώρα έχω το frost rotom.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Όσοι δεν έχετε ακόμα το Secret Key τρέξτε να προλάβαιτεBig Grin για να μην χάσετε την ημερομηνία.Exclamation
EΡΩΤΗΣΗ:πιανεις mew or mewto or lugia at emerald???αν ναι πως?

(για εναν φιλο,εγω δν εχω emerald...)
(12-07-2009 11:31 AM)mew4lugia Wrote: [ -> ]EΡΩΤΗΣΗ:πιανεις mew or mewto or lugia at emerald???αν ναι πως?

(για εναν φιλο,εγω δν εχω emerald...)

mew και lugia με event!mewtwo οχι
(11-07-2009 10:16 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]αφου λετε στην κεντρικη σελιδα του LP οτι θα γινει & στην ευρωπη το regigigas event, μηπως ξερετε το ΠΟΤΕ θα γινει σε μας εδω αυτο το ηβεντ?

Προς το παρον εχουν ανακοινωθει καποιες χωρες στις οποιες δε βρισκεται η Ελλαδα. Εχουμε συχνη επικοινωνια με Nortec οποτε αν γινει κατι θα το μαθετε αμεσως.
Να σημειωσω παντως πως το Shaymin Event δεν ειχε τοσα ατομα οσα περιμεναν οποτε ειναι λογικο να το σκεφτονται για επομενα events. Το Action Replay εχει κανει μεγαλη ζημια...
(13-07-2009 04:52 PM)BLUE Wrote: [ -> ]Το Action Replay εχει κανει μεγαλη ζημια...

μα που κολλανε τα ηβεντς με το AR? Undecided
(13-07-2009 09:06 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]
(13-07-2009 04:52 PM)BLUE Wrote: [ -> ]Το Action Replay εχει κανει μεγαλη ζημια...

μα που κολλανε τα ηβεντς με το AR? Undecided

μα που κολλάει αυτό το ποστ με το thread?Undecided
αφου σ αυτο το ποστ ρωταμε και στο ποστ μ ρωτησα κατι. αρα, ειμαι μες στο θεμα.
Όλοι παίρνουν event Pokemon και items με AR οπότε δεν τους χρειάζεται το ήβεντ και δεν μπορούν και να το πάρουν για διάφορους λόγους(δεν τους αφήνει το σύστημα ή έχουν το αντικείμενο).
Κολλάνε τα event με το ΑR γιατί όσοι έχουν σπαστήρι επόμενο είναι να έχουν ήδη χρησιμοποιήσει κωδικούς για να έχουν το Pokemon που δίνεται προ πολλού. Πράγμα που σημαίνει οτι πολλοί δε θα κάνουν καν τον κόπο να πάνε στο event, άρα δε θα μαζευτεί και ο κόσμος που αναμένουν οι υπέυθυνοι, άρα δε θα είναι ιδιαίτερα προσοδοφόρο το όλο θέμα και ως αποτέλεσμα το να γίνει καινούριο event έχει κάποια δυσκολία από τη μεριά των υπέυθυνων. Common sense.
Παιδια πως ανεβαζω το Speed Attack Defense ρωταω γενικα γιατι θελω απο Tyrogue να κανω Ηitmonlee,Chan,Chop
Εγώ χρησιμοποίησα βιταμίνες. Έκανα 3 Tyrogue, έκανα Save, και έπειτα στο πρώτο άρχισα να του δίνω βιταμίνες που αυξάνουν το Attack, στο δεύτερο το Defense και στο τρίτο χρησιμοποίησα βιταμίνες και για το Attack, αλλά και για το Defense.
Το Regigigas και το Darkrai θα το δίνουν μέσω Wi-Fi???
Ναι. Για το Regigigas δεν ξέρουμε ακόμη. Alla to Darkrai στις 3 Αυγούστου.
το προβλημα θα ναι ομως οτι στις 3 αυγουστου, θα μαι στο χωριο μ και δεν ξερω αν υπαρχει εκει κοντα κανενα wifi hotspot..... τι ατυχια... Sad
Reference URL's