Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Σχεδόν σίγουρα του έχεις δώσει EPs που δεν έχεις βάλει στο calculator. 66 Atk θα έχει χωρίς Effort Points, λογικά θα του έχεις δώσει μερικά εσύ.
Ρε παιδια, λειτουργει το box trick στις D/P/Pl, ή τσαμπα πεδευομαι?
Για τα 100 lvl Pokémon, όχι, δεν λειτουργεί, τσάμπα παιδεύεσαι. Για λιγότερα level, κανονικά.
Ωραία.Έχω ακούσει για το Box Trick,αλλά δεν ξέρω πώς ακριβώς λειτουργεί.Μπορείτε να μου το εξηγήσετε;
Μια άλλη ερώτηση για PTCG: Για Prize Cards, τι πρέπει να βάζω;
(18-12-2009 02:20 PM)Spyros Wrote: [ -> ]Ωραία.Έχω ακούσει για το Box Trick,αλλά δεν ξέρω πώς ακριβώς λειτουργεί.Μπορείτε να μου το εξηγήσετε;

Αν αφήσεις ένα Pokémon στο PC και το πάρεις πίσω, θα ανέβουν τα stats του ανάλογα με τα EPs που έχει πάρει χωρίς να πάρει level. Χρήσιμο για όταν θες να εκπαιδεύσεις ένα Pokémon που είναι ήδη ξέρω 'γώ 50 level χωρίς να πάει 51. Δεν πιάνει στα 100 level.

(18-12-2009 02:54 PM)Con Wrote: [ -> ]Μια άλλη ερώτηση για PTCG: Για Prize Cards, τι πρέπει να βάζω;

Τις 6 πάνω πάνω κάρτες του deck σου, είναι τυχαίες. Και κάθε φορά που παίρνεις ένα, πάλι τυχαία, δεν τις βλέπεις.
Thanks.Έχω όμως κι άλλη μία ερώτηση.Πόσες πιθανότητες έχει μια επίθεση να είναι Critical Hit;Πόσες πιθανότητες έχουν οι επιθέσεις όπως το Slash ή το Shadow Claw;
Το standard είναι 6.25%.
Οι κινήσεις με high critical-hit ratio έχουν 12.5%.
Και για το ροκ, ένα Absol με Super Luck και Night Slash ενώ κρατάει Scope Lens έχει 50% πιθανότητα για critical.
(18-12-2009 04:06 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]Και κάθε φορά που παίρνεις ένα, πάλι τυχαία, δεν τις βλέπεις.

Και τι της κάνω αυτές που παιρνώ;
(18-12-2009 06:25 PM)Con Wrote: [ -> ]Και τι της κάνω αυτές που παιρνώ;

την prize card, την περνεις μετα που κανεις knok-out ενα pokemon του αντιπαλου(1 καθε φορα, εκτος και ον ειναι pokemon X, τοτε παιρνεις 2), την prize card την βαζεις στο χερι σου και μπορεις να την παιξεις οπος θα επαιζες μια οποιαδήποτε καρτα στο χερι σου, δηλαδη ειναι κατι σαν Bonus.
OK, thanksWink
ερωτηση: τι κανει ενας σπαμμερ εξω απο το κορνερ του?
βγήκε παγανιά!
exo to pokemon ranger swadows of almia, ali8evi oti apo eki mporo na paro to manaphi ????
Θέλω να ρωτήσω κάτι και για εμένα.Τώρα άρχισα ev training σε latias,scizor,metagross,garchomp.
Που να δυναμώσω το καθένα?Που να πάω για να βρίσκω ποκεμον ανάλογα με την προτίμηση μου σε stat.Δηλαδη πάω στο Οld Chateau. πολεμάω Gastly και ανεβάζω το Sp.Atk., για τα άλλα stats ,ποια ποκεμον να πολεμήσω και που?τέλος που παίρνω το Soul Dew?
Reference URL's