Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Δεν υπάρχει event στην LeafGreen για Jirachi νομίζω. D: Αλλά εάν έχεις Diamond/Pearl μπορείς να ψάξεις στο Διαδίκτυο και να βρείς κάποιον που το ανταλλάζει.
μπορεις ομως να το πιασεις αν κανεις hack,αν και δεν συνισταται και τοσο αυτη η μεθοδος πιασηματος ποκεμον,γιατι σου χαλαει το παιχνιδι.
Αφού το διαβασα στο internet!
Δεν είναι ανάγκη να πιστεύεις ότι διαβάζεις στο internet. Πολλά πράγματα είναι ψέματα, καλύτερα να κοιτάς σε εμπιστευτικές πηγές ή πιο απλά στο Pokedex του site, που αναφέρει που και πως μπορείς να πιάσεις κάθε Pokemon σε κάθε έκδοση.
καλα, ευχαριστώ celesi
Και το suicune πως το πιανω στην leafgreen?
Πρέπει να έχεις αρχίσει με Charmader και αφού οι τίτλοι τέλους περάσουν, τυχαία στο θα εμφανιστεί χόρτο όπως Latias, Latios, Creselia & Mesprit.
ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!! Χωρίς να γίνομαι βάrος, το navel rock που βρίσκεται? (στην leaf green) Δηλαδή, το event για το mysic ticket πότε είναι...
Το Navel Rock είναι το νησί που πας όταν έχεις το Mystic Ticket - event για το Mystic Ticket δε θα γίνει, το Ho-oh και το Lugia έχουν ήδη δοθεί στην Ελλάδα στην επέτειο για τα 10 χρόνια των Pokemon.
Και πως παω εκεί?
Απ'την στιγμη που δεν εχεις το εισητηριο,δεν μπορεις να πας.Οποτε,αφου το event για το εισητηριο εχει γινει και δεν προκειται να ξαναγινει,δεν μπορεις να πας καθολου.
-_-' Καλά, Ευχαριστώ παρα πολύ!
εχω κι εγω μια ερωτηση.στην εμεραλντ,οταν περασεις το πρωταθλημα ξεκλειδωνεται μια σπηλια ονοματι altering cave.σε τι χρησιμευει?
Όταν χρησιμοποιήσεις τα «Wonder Spots» ή κάτι τέτοιο, θα μπορείς να πιάσεις Pokemon που πριν δεν μπορούσες. Βασικά, αυτό χρησιμεύει μόνο στις Ruby και Sapphire, γιατί τα Pokemon που πιάνεις είναι:
  • Marrep
  • Aipom
  • Pineco
  • Shucles
  • Teddiursa
  • Houndoor
  • Stantler
    kai
  • Smeargle.
Τα οποία μπορείς να πιάσεις και στο Safari Zone στην Emerald, όταν νικήσεις το πρωτάθλημα ή ολοκληρώσεις το Nation Dex της Hoenn.
μα εγω ρωτησα για το altering cave,οχι για το safari zone.
lawl.

(30-09-2008 02:44 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]Όταν χρησιμοποιήσεις τα «Wonder Spots» ή κάτι τέτοιο, θα μπορείς να πιάσεις Pokemon που πριν δεν μπορούσες. Βασικά, αυτό χρησιμεύει μόνο στις Ruby και Sapphire, γιατί τα Pokemon που πιάνεις είναι:
  • Marrep
  • Aipom
  • Pineco
  • Shucles
  • Teddiursa
  • Houndoor
  • Stantler
    kai
  • Smeargle.

Αυτά τα Pokemon τα πιάνεις στην Altering Cave. Λίγο σκέψη θέλει.
Reference URL's