Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Αυτό μου έχει συμβεί μόνο μία φορά στην Silver...
Και παω στοιχημα οτι δεν την φυσηξες.....καλα,που να το φανταστεις οτι με ενα απλο φυσημα θα λυνοτανε το προβλημα.....

P.S->Aκουγεται λιγο γελοιο αυτο με το φυσημα αλλα ισχυει.
Το φαντάστηκα γιατί συνήθως όταν δεν τη διαβάζει το σύστημα πάλι τη φυσάμε.
ναι αυτό το πάθενα κι εγω στην saphire διώτι δεν την φυσούσα και κόλαγεSad
Προφανως,μπαινει σκονη μεσ'την κασετα.......δεν υπαρχει αλλα εξηγηση.
Βtw,we are off topic.
diagre Wrote:ναι αυτό το πάθενα κι εγω στην saphire διώτι δεν την φυσούσα και κόλαγεSad

Εάν κόλλαγε αυτό μάλλον είναι πρόβλημα του συστήματος και όχι της κασέτας. Εκτός εάν έχει πέσει με δύναμη από μεγάλο ύψος ή έχει πέσει υγρό πάνω της. Δοκίμασέ την σε ένα άλλο σύστημα και μάλλον θα δεις διαφορά. Επίσης γενικά ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ να φυσάτε τις κασέτες γιατί εάν πέσουν σάλια πάνω τότε θα αρχίσουν τα αληθινά προβλήματα...

POKERULER Wrote:Προφανως,μπαινει σκονη μεσ'την κασετα.......δεν υπαρχει αλλα εξηγηση.
Βtw,we are off topic.

Βασικά υπάρχει μια ακόμα: η κασέτα να είναι χαλασμένη. Μια φορά η Fire Red του μικρού μου αδερφού είχε μπει στο πλυντήριο και από τότε θέλει 5 – 6 φορές να την μπαινοβγάζεις για να δουλέψει. Στο event του Deoxys ένας κύριος από τη Nortec την δοκίμασε 4 φορές στο δικό του GBA SP και αυτή δεν δούλευε!!!
Pokemon Trainer SILVER Wrote:Επίσης γενικά ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ να φυσάτε τις κασέτες γιατί εάν πέσουν σάλια πάνω τότε θα αρχίσουν τα αληθινά προβλήματα...

Χαχαχαχα!!! δεν πήγε ποτέ το μυαλό μου ότι θα φτάνατε τη συζήτηση σε τέτοιο προχωρημένο επίπεδο.

Pokemon Trainer SILVER Wrote:Μια φορά η Fire Red του μικρού μου αδερφού είχε μπει στο πλυντήριο και από τότε θέλει 5 – 6 φορές να την μπαινοβγάζεις για να δουλέψει.

Καλά τόσο πολύ μισείτε τα παιχνίδια πόκεμον που τους κάνετε τεστ αντοχής. Και εγώ θα βάλω τη gamecard της Diamond στο φούρνο μικροκυμάτων. Ή μάλλον έχω μια καλύτερη ιδέα, θα τη βάλω στο μπλέντερ όπως είχα κάνει με το Wii Remote

http://www.youtube.com/watch?v=yVAaz9vFdSo

Η diamond δεν έχει μέσα τις δεύτερες μορφές των Giratina και Shaymin? Θα την αλέσω.
Προσφατα,πηγα να ποσταρω στο thread ''Ειδη μουσικης'' στο forum ''γενικη συζητηση'',και δεν μπορουσα.Παρ'ολα αυτα,η σελιδα εδειχνε:Last post: POKERULER/Xarhs{χωρις να υπαρχει το post μου}.Τωρα δειχνει:Last post:bill95kamael.Το poll ειχε κλεισει.Μηπως ειναι γι'αυτο,η μηπως φταιει κατι αλλο?
{Edited}
Εμένα μου δείχνει τελευταίο post του bill95 αλλά δεν μου το εμφανίζει. Μάλλον επειδή το thread έχει poll θα φταίει.
Α ναι,και τα polls εχουν απαγορευθει οποτε,μπορει να εκαναν κατι οι admins....οπως να μπλοκαρουν τα threads με polls και να μην μπορει να ποσταρει κανεις.Αυτο φυσικα,θα εγινε μετα το ανοιγμα εκεινου του thread...Αλλα μπορει και επειδη ειχε ληξει το poll και δεν μπορουσε κανεις να ψηφισει.
Thanks JimmyBig Grin
Βασικα δεν εχω καταλαβει τι εχει γινει μαυτο το θρεντ το οποιο ειχα φτιαξει εγω.Νομιζω ειχε κανει ο deozard ενα ιδιο κ καποιος τα ενωσε.Εγω δεν ειχα βαλει να ψηφιζουμε.Και δεν φαινονται κ τα ποστ τωρα.Μονο αν πατησεισ add reply που εχουμε ολοι τερμα κατω αριστερα διπλα απτο κουτι που γραφουμε..τα δειχνει τα ποστ ολα.Αλλα δεν ξερω τι εχει γινει...Καποιος μοντ αν μπορει ασ το κοιταξει γιατι ειναι ενδιαφερον θεμα πιστευω...
Παιδια, πως κανεις μαχες με ποκεμον 100σταρια? Ακουσα πως δεν μπορεις!!
Εννοω σε μαχες με communicate.
μάχες με 100στάρια μπορείς να κάνεις στο colussioum (d/p) στον 1ο όροφω στα pokemon centers
Thanks!!!
1η ερώτηση: αμα θέλω να αλάξω το ονομά μου που πάω;
2η:τα avatar σας που τα βρίσκετε;
Υ.Γ.για την ώρα έχω ένα απο το default gallery
Reference URL's