Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Πρεπει να εχεις ενα Acro bike που το παιρνεις απο την πολη Mauville διπλα στο κετρο pokemon.Μετα το χρησιμοποιειης σε αυτες τις μπαρες πατωντας B(στο SP)
και την κατευθηνση που θελεις να πας και ειναι οι μπαρες ταυτοχρονα
Μια ερώτηση σχετικα με την Pearl.Πώς πέρνω το 8ο μετάλιο?Ενοώ πως πάω στο Γυμναστίριο
το παιρνεις οταν πας στo γυμναστηριο της sunnyshore city
(30-01-2009 08:56 PM)Gregorytso Wrote: [ -> ]Ενοώ πως πάω στο Γυμναστίριο

(30-01-2009 10:55 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]το παιρνεις οταν πας στo γυμναστηριο

Lol'd.

Πρέπει να τελειώσεις όλο το storyline με το Palkia πρώτα. Μετά θα την κάνει ο τύπος που σου μπλοκάρει το δρόμο. Οπότε άντε ανέβαινε στο Mt. Coronet.
εμ μια ερωτηση που ηθελα να την κανω και εγω εδω και καιρο.Στην Snowpoint βορια υπαρχει ενας ναος.Και υπαρχει καποιος που το πλοκαιρνει και μου λεει οτι μονο επυλεγμενοι μπενουν.Υπαρχει περιπτωση να μπω?????εχω και τα 8 μεταλλια
Πρέπει να κάνεις migrate και τα 3 regi. Αφού τα μεταφέρεις έτσι λοιπόν στη D/P σου, τα βαζεις στην ομάδα σου, και μιλάς στον τύπο εκεί. Μπαίνεις στο ναό και πιάνεις Regigigas kthxbaimerryend.
Μεταφέρεις τα regi σου και μετά εκει μέσα πιάνεις το Regigas
Για να μπεις δε χρειάζονται τα 3 regi , αλλά χωρίς αυτά δεν πιάνεις Regigigas.....
ι ειναι το lucky egg
Δες εδω.
τι ειναι το fatefull encounter?
Σημαίνει ότι το Pokemon είναι από event. Κυριολεκτικά μεταφράζεται ως "μοιραία συνάντηση"
μα τοτε πως γινετε ενα riolu που εκολαψα να το ειχε? μηπος υπαρχει καποιο glich που να εκανα κατα λαθος?
παντος cheats δεν εχω χρησημοποιησει στην κασετα...

thnx btw!
Νομίζω το γράφει και στα αυγά όταν στα έχει δώει κάποιος από το παιχνίδι, δεν ειμαι σίγουρος...
Υπάρχει στα αλήθεια η fake sinnoh οπού μπορείς να βρεις και το new moon island;Εψάξα στο google αλλά τίποτα.Αν ξέρετε παρακαλώ απαντήστε μου!
Reference URL's