Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
δεν ξερουμε αν θα γινει wifi event,μιας και δεν ανακοινωθηκε τπτ τετοιο
Θα γινει event για Shaymin, αλλα θα πρεπει να παρευρισκεστε στο μερος που θα το δινουν.
Που το δινουνζ;
Οταν ξεκινησουν τα events θα μαθετε.
Θα ξεκινήσουν τέλη μαιου αρχές ιουνίου, ε;
δεν ανακοινωθηκε ακομα η ημερομηνια...
παιδιά, κάνω EV Training στο Rampardos (εκπαιδεύω ένα Adamant τώρα) και αυτή τη στιγμή έχει 152 attack Effort Points και δεν παίρνει Protein! τι συμβαίνει;(και όλα τα EP's είναι απο μάχες)
θα ναι σε υψηλο λεβελ, μιας και τα πιο πολλα ποκεμον των 50 και πανω (ελαχιστες εξερεσεις), δεν μπορουν να παρουν βιταμινες....Wink
43 lvl είναι...και αυτό είναι που με παραξενεύει...
ισως το attack του παρα ειναι μεγαλο και δεν θα χρειαζεται πλεον βιταμινες....

(700 ποστςBig Grin)
Johan,αν θυμαμαι καλα τα protein(κ γενικα ολες τις βιταμηνες)μπορεις να τα χρησημοποιησεις μεχρι τα 100 ΕV's,οταν περασει τα 100 Ev's σε αυτο το stat δν μπορεις να χρησημοποιησεις τις βιταμηνες πια...ακομα και αν δν εχεις χρησημοποιησει καμια βιταμηνη
(12-04-2009 07:41 PM)Garam Wrote: [ -> ]Johan,αν θυμαμαι καλα τα protein(κ γενικα ολες τις βιταμηνες)μπορεις να τα χρησημοποιησεις μεχρι τα 100 ΕV's,οταν περασει τα 100 Ev's σε αυτο το stat δν μπορεις να χρησημοποιησεις τις βιταμηνες πια...ακομα και αν δν εχεις χρησημοποιησει καμια βιταμηνη

Καλά θυμάσαι,γι' αυτό καλύτερα είναι να τις δίνουμε πριν ξεκινήσουμε EV Training.
Hello παίδες...Να ρωτήσω και εγώ:
!)Αν 2 ποκεμον έχουν ίδιο speed τότε ποιο παίζει πρώτο;Θυμάμαι κλασικά δε,στο pokemon stadium παίρναμε πάντα εγώ και ένας φίλος μου Jolteon kαι πάντα αυτός μου έσκαγε πρώτος thunder(με crit έτσι...χαχα...γ@@μενα hax!)
!!)Δεν έχω καταλάβει ακόμα τη λογική του Roost...Πότε χάνεται το flying;Στο shoddy επί παραδείγματι,όταν κάνω roost με το skarmory,ο άλλος μου σκάει EQ,ενώ μία άλλη φορά ο Ζapdos πρέπει να έκανε περί τα 5! roost και το ΕQ έκανε miss συνεχώς.
!!!) Τι μέρα είναι;( spam hax...looooooool)

  1. Τυχαία.
  2. Θα χάσει το Flying τύπο του μέχρι τον επόμενο γύρο. Όμως, εάν ο χρήστης δεν είναι Flying τύπος, τότε δε γίνεται τίποτα.
  3. Έχουμε Τετάρτη σήμερα. 15/04/2009 Toungue
Τι να σου πω...Δεν ξέρω γτ όταν μ έκανε roost,μετά του έσκασα eq,όμως δεν τον άγγιξε καν...Τέσπα,ευχαριστώ πάντως!!!
Reference URL's