Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ε αφου ειναι fake προφανως οχι.Toungue
Ουτε εγω βρηκα κατι στο Google, το πιο πιθανον αυτο που ειπες να ειναι απλα μια φημη.
(14-02-2009 10:01 PM)Austriakos Wrote: [ -> ]Υπάρχει στα αλήθεια η fake sinnoh οπού μπορείς να βρεις και το new moon island;Εψάξα στο google αλλά τίποτα.Αν ξέρετε παρακαλώ απαντήστε μου!

wtf!!!!???fake sinnoh??!!!δεν υπαρχει ψευτικη σινοχ.εξαλου,για να πας στο νησι νιου μουν,πρεπει
1 να κανεις το σχετικο ηβεντ
2 ή με το αξιον ριπλευ (δεν το συνιστω)
(14-02-2009 10:09 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]2 ή με το αξιον ριπλευ (δεν το συνιστω)

απαγορεύεται η συζήτηση για τέτοια εδώ και επίσης ,

Ο άλλος τρόπος που υπάρχει είναι σε κάποιες γιαπωνικές version , υπάρχει και το Glitch...

Aλλά το New moon island υπάρχει στην κανονική Sinoh αρκεί να τα κάνεις αυτά!


Big Grin
Δεν ηταν απαραιτητο να αναφερεις το οποιο δυνατο τροπο για να βρεις new moon island ( ναι εσυ chaos1821 για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις και με πριζετε ) . Σε σαιτ οπως αυτο εδω το action replay ειναι εχθρος ή η χειριστη λυση που θα χρησιμοποιουσε καποιος. Και οντως υπαρχει το glitch που διαθετει ενα αρκετα υψηλο ποσοστο ρισκου διοτι υπαρχει και η περιπτωση οτι αν εκτελεστει λαθος θα σβηστει το save game αν δεν κανω λαθος. Παντως κατι τετοιο γινεται.
Ta items gia na piaseis mew dexys lugia ho-oh kai alla pws ta pairneis: stin emerald huh:
Τα παίρνεις από Nintendo Event ή σου δίνουν κατευθείαν το Pokemon. Εάν θυμάμαι καλά, είχε γίνει ένα τέτοιο event στην Ελλάδα πριν 1-3 χρόνια. Έδιναν Lugia, Ho-oh, Deoxys κτλ.
Δηλαδή, πλέον, δεν μπορείς να το πιάσεις. Εκτός βέβαια και έχεις Diamond ή Pearl και κάποιος σου το ανταλλάξει.

Εάν το θέλεις τόσο πολύ, ρώτησε εδώ και ίσως κάποιος σου το ανταλλάξει.
Efharisto fr3
fr3 twra koitaga ta alla themata kai sto wi-fi trade eida oti prosfereis darkrai kai arceus ta eheis dosei ama ogi mporeis na ta doseis se emena
erwthsh:yparxei cloning glitch sthn platinum?
Δεν ξέρουμε ακόμη. Γιατί δε το δοκιμάζεις και έπειτα μας λες; Εάν βέβαια την έχεις.

Είμαι πολύ περίεργος να μάθω, αλλά πιστεύω πως υπάρχει.(και ελπίζω να υπάρχει)
αν ειναι να μαντεψουμε, τοτε εγω πιστευω οτι δεν υπαρχει. το γκλιτς αυτο εχει γινει πασιγνωστο, θα το εχουν διορθωσει.
dusthxws den ginete...dokimasa kai den egine tpt
Nomizw ekana mia erwtisi fr3
Μπορει κάποιος να μου πει καμία συμβουλή για το Underground στην Πέαρλ?
(16-02-2009 02:37 PM)Con Wrote: [ -> ]Nomizw ekana mia erwtisi fr3

Μπα? Εχεις την απαιτηση και να σου απανταει ο ιδιος και αμεσως? Επισης, νομιζω οτι η ερωτηση σου απαντηθηκε απο πανω.

(15-02-2009 11:49 AM)fr3quency Wrote: [ -> ]Τα παίρνεις από Nintendo Event ή σου δίνουν κατευθείαν το Pokemon. Εάν θυμάμαι καλά, είχε γίνει ένα τέτοιο event στην Ελλάδα πριν 1-3 χρόνια. Έδιναν Lugia, Ho-oh, Deoxys κτλ.
Δηλαδή, πλέον, δεν μπορείς να το πιάσεις. Εκτός βέβαια και έχεις Diamond ή Pearl και κάποιος σου το ανταλλάξει.

Εάν το θέλεις τόσο πολύ, ρώτησε εδώ και ίσως κάποιος σου το ανταλλάξει.

Οριστε. Mαστουρωνεις?

(16-02-2009 03:11 PM)Gregorytso Wrote: [ -> ]Μπορει κάποιος να μου πει καμία συμβουλή για το Underground στην Πέαρλ?

Απλη ερωτηση. Just Google it.
(15-02-2009 07:13 PM)Con Wrote: [ -> ]fr3 twra koitaga ta alla themata kai sto wi-fi trade eida oti prosfereis darkrai kai arceus ta eheis dosei ama ogi mporeis na ta doseis se emena

Arceus; Α, είναι hacked και μάλλον το πρόσφερα επειδή ήθελα να το ξεφορτωθώ. xD

Θα σου έδινα ευχαρίστως ότι Pokemon ήθελες, αλλά δυστυχώς από τότε που πήγαμε στον ΟΤΕ δε μπορώ να συνδεθώ στο Wi-Fi με το DS και μου βγάζει συνέχεια error. :'(
Reference URL's