Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
πως βρησκεις το totodile στην πεαρλ
πως βρησκεις το totodile στην πεαρλ επισεις πως βρησκεις lugia την εμεραλντ
Δεν βρίσκεις.

Επίσης αν έχεις απορία για το που βρίσκεται κάποιο Pokemon σε κάποια κασσέτα γενικά, πήγαινε στο Pokedex του site και ψάξε το Pokemon που θες ονομαστικά...
που ποιανεις snorunt στην emerald
(27-01-2009 08:48 PM)Celesi Wrote: [ -> ]πήγαινε στο Pokedex του site και ψάξε το Pokemon που θες ονομαστικά...

Κουραστική ποστ....
Στην Shoal Cave. Βρίσκεται πάνω από την πόλη στην οποία αντιμετωπίζεις τις αρχηγούς του έβδομου εμβλήματος.

Όταν μπεις μέσα, πρέπει να πας σε ένα δωμάτιο γεμάτο με πάγο. Όταν βρεθείς εκεί, ψάξε και θα το βρεις.

Αυτό είναι το δωμάτιο:

[Image: xgbo74.png]
που βρησκεις ganlon berry
(27-01-2009 09:26 PM)ksemer Wrote: [ -> ]που βρησκεις ganlon berry

τι ποκεμον βρησκεις με dive ατω απο τη sootopolis
(27-01-2009 09:26 PM)ksemer Wrote: [ -> ]που βρησκεις ganlon berry
(27-01-2009 09:26 PM)ksemer Wrote: [ -> ]που βρησκεις ganlon berry

τι ποκεμον βρησκεις με dive ατω απο τη sootopolis

Ganlon δεν νομιζω να εχει στην Emerald
Κατω απο την Sootopolis βρισκεις Clamberl και Chinchou
(27-01-2009 09:51 PM)Dittofan Wrote: [ -> ]Κατω απο την Sootopolis βρισκεις Clamberl και Chinchou

Όχι μόνο αυτά. Βρίσκεις επίσης και το σπάνιο, κατά τη γνώμη μου, Relicanth. Μου πήρε πολλές ώρες για να το βρω και να το πιάσω. >:0
(27-01-2009 09:53 PM)fr3quency Wrote: [ -> ]
(27-01-2009 09:51 PM)Dittofan Wrote: [ -> ]Κατω απο την Sootopolis βρισκεις Clamberl και Chinchou

Όχι μόνο αυτά. Βρίσκεις επίσης και το σπάνιο, κατά τη γνώμη μου, Relicanth. Μου πήρε πολλές ώρες για να το βρω και να το πιάσω. >:O

ναι το ξερω αλλα ειπε κατω απο την Sootopolis και δεν θυμαμαι....καλα τεσπα εχω και πολυ καιρο να παιξω Emerald.Ναι και πραγματι εκανα τουλαχιστον μιση ωρα για να βρω ενα μονο και μονο για να λυσω εκεινον τον ''γρυφο'' που σε οδηγει στο Regice,Regirock,Registeel
Μια ερωτηση. Γιατι δεν κοιτας λιγο και το pokedex της κασετας. Αυτο τωρα με το νταιβ και Σοτοπολις με ξαφνιασε. Στην επομεν ερωτηση που θα κανεις, να κανω ποστ ενα λινκ απο walktrough της κασετας ?
ναι.στην πεαρλ,στην πολη του εκτου αρχιγου ενας φρουρος λει οτι διψαει τι γινεται με αυτον
Θέλει ένα ποτήρι νερό προφανώς; (Toungue)

Δε νομίζω να τρέχει και τίποτα.....απλά διψάει!
πως μπαινεις στο πανδχειο στην ιδια πολη στην pearl
Πανδοχείο; Μήπως εννοείς το σπίτι πάνω από το PokeCenter; Εάν ναι, τότε δε μπορείς να μπεις σε εκείνο το σπίτι. Χρειάζεσαι να πάρεις ένα Key Item από ένα event το οποίο θα σου επιτρέψει να πιάσεις το Darkrai. Μόνο έτσι θα μπορείς να μπεις μέσα σε εκείνο το σπίτι.
Αν λες το Harbor Inn , είναι το μέρος που με το κλειδί που σου δίνει ένα event , πιάνεις Darkrai....
Reference URL's