Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
βρε παιδιά αφού όταν μπαίνεις στην σπηλιά έχει αριστερά μια λιμνούλα με 1 καταράχτη...
THANKS!!!! ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ShinyVaporeon εχει δικιο εγω δεν ειδα πουθενα rock climb να χρειαζεται!!!!!!!!CoolCool

Υ.Γ. Δεν ηξερα οτι μπορεις να το δεις αυτο στο youtube!!!!!!!Big Grin
στην αρχη,αρχη χρειαζεται το rock climb....αν δεν το εχεις κανει στην αρχη τοτε εχεις παρει λαθος δρομο....Sad
Aχα!Τo Palkia πως μπορεις να το πιασεις πιο ευκολα?
SmileSmileSmile Α! και κατι αλλο ττο national pokedex ποτε στο δινει ο Rowan?Big GrinBig Grin
1)Το Palkia/Dialga to πιανεις πιο ευκολα την νυχτα με Dusk ball(oπως το επιασα εγω και φυσικα ΄με stat paralyzed ή frozen ή poisness) ή με Master ball.

2)Το national pokedex το αποκτας μολις δεις ολα τα pokemon του Sinnoh.
Thanks nery muchBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin!!!!!!!
(16-11-2008 09:53 PM)ShinyMew Wrote: [ -> ]Thanks nery muchBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin!!!!!!!

παρακαλω....και καλη επιτυχια στο πιασημο του Palkia!!!Wink
Α! και btw είμαι Η shinyvaporeon και όχι ΤΟ shinyvaporeon......

Τεσπα off topic
Μετά από τη synnyshore city και το πρωτάθλημα και τα λοιπά, τι κάνεις?
οτι....θεςBig Grin
Για να καταλαβω οταν λες ο,τι θες σημαινει οτι τελειωσες το παιχνιδι και δεν εχεις αλλη αποστολη ετσι???????RolleyesRolleyes
αυτο ενοω
(17-11-2008 10:51 AM)ShinyMew Wrote: [ -> ]Για να καταλαβω οταν λες ο,τι θες σημαινει οτι τελειωσες το παιχνιδι και δεν εχεις αλλη αποστολη ετσι???????RolleyesRolleyes

Εχεις να πας στο batlle area (δεξια πανω στο χαρτη το νησι)και να πιασεις τα:Giratina,Cresselia,Heatran και τα 3 pokemon της λίμνης
PE ΠΑΙΔΙΑ ΣTHN FIRERED ΑΦΟΥ ΠΑΡΩ TO SAFIRI
KAI TO RUBI TI ΠΡΕΠΕΙ NA KANΩ ΓIA NA ΠΡΟΧΩΡΉΣΩ THN ΚΑΣΈTA;
τα πας στο πρωτο νησι οπου ειναι το μηχανημα για ανταλλαγες και τα δινεις(σε ενα pokemon center )
Reference URL's