Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
παιδια τη πρεπει να κανω για να βρω το special key στην pearl για την team genetic?εχω παρει 7 εμβληματα και μολις νικισα εναν στην valor lakefront σε μιασπηλια που ε3ω ειχε κατι magikarp......τι παραπανω πρεπεινα κανω?
Νομίζω πως πρέπει να πας στο κτήριο της Team Galactic το οποίο βρίσκεται στη Veilstone City. Θα είναι κάποιος έξω και θα σου αφήσει το κλειδί.
Ξέρει κανείς που αλλάζουμε τα ονόματα των pokemon γιατί εγώ έχω ξεχάσει
FR/LG: Lavender Town.

R/S/E: Slateport City.

D/P: Eterna City.
D/P: Eterna City.
[/quote]

Ναι εκεί που λές είναι ένας που σου λέει άμα είναι καλό το όνομα του pokemon
Βασικά αν το ποκεμον είναι δικό σου , σε αφήνει να το αλλάξεις αλλιώς όχι..
Από πότε έχουνε κρίση αυτοί;Name Raters είναι όλοι αλλά αλλάζεις κιόλας όνομα άμα θες.
ενοώ ότι αν το έχεις πάρει από trade δε σε αφήνουν να το αλλάξεις (στις D/P τουλάχιστον)
Κάπου διάβασα ότι στην platinum πιάνεις Magikarp lvl100!Pardon
Ερώτηση είναι αυτό;Δεν φαίνεται αλλά τέσπα....Σε μια λιμνούλα κάπως στο Resort Area με Super Rod,είναι το μόνο Pokemon που πιάνεις εκεί και είναι από 1 μέχρι 100 lv.
οχι μονο.εξαλλου,πιανεις και goldeen,seaking,gyarados & golduck.με 100 λεβελ το βρισκεις στην πλατινουμ......
Σε εκείνο το μέρος βρίσκεις ΜΟΝΟ Magikarp,δεν σηκώνω κουβέντα.Toungue.
(10-03-2009 08:28 PM)Chaos714 Wrote: [ -> ]οχι μονο.εξαλλου,πιανεις και goldeen,seaking,gyarados & golduck.με 100 λεβελ το βρισκεις στην πλατινουμ......
δεν κατάλαβα τι βρίσκεις 100 λέβελ;
Στο Resort Area, και μόνο αν ψαρέψεις με Super Rod, βρίσκεις μόνο Magikarp μεταξύ 1 και 100 level. Κοινώς, το Magikarp πλέον νικάει το Arceus ως το πιο high-level in-game Pokémon. Και μετά σου λέει ο Arceus είναι ο θεός. Magikarp ftw.

[Image: 5mfu6f.png]

Holy karp.
αλήθεια;;;;

δηλαδή αν πιάσω ένα 99 λέβελ......

(Gyarados ftw....)

καλή φάση!!!

mustaine2
Reference URL's