Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις/Απαντήσεις 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
δεν εχω action replay και ηταν για τον φιλο μου η ερωτηση διοτη δεν εχει ιντερνετ Angelπως μπαινεις στο δεξιοτερο σπιτι στην reasor area
Εάν εννοείς τη τεράστια βίλα(Ribbon Society), τότε για να μπεις μέσα πρέπει ένα από τα Pokemon σου να έχει 10 ή περισσότερα μετάλλια.
επαιξα εμεραλντ και προσεξα οτι μου λειπουν 6 ποκεμον τι εγεινε
Ποία Pokemon σου λείπουν; Εάν μας πεις τους αριθμούς τους, ίσως μπορούμε να βοηθήσουμε. Big Grin
Δεν ξέρω , τι έγιναν...

Επίσης θέλω να ρωτήσω που πας στην Pearl/Diamond για να μπει το Manaphy στο Πόκεντεξ.........πείτε μου κοντά σε ποια rout είναι κοντά.....
Charizard the Dark, το Manaphy δεν το βλέπεις/πιάνεις κάπου στις D/P, μπορείς μόνο να το μεταφέρεις απο Ranger ή να το ανταλλάξεις με κάποιον, αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση να μπει στο Dex.
το 380,το381 που το ειχα παρει απο ανταλλαγη,το376,το 365,το 337και το 335
Μηπως αυτα τα Pokemon τα έκανες Migrate στην Diamond/Pearl σου?
Προφανώς αυτό έκανες , ίσως νόμιζες ότι τα Πόκεμον που κάνεις migrate αντιγράφονται.....
Η τα εκανε release καποιος μικρος ξαδελφος/αδελφος ? Η πηγες να τα κλωνοποιησεις και χαθηκαν. Δατ'ς μαι εξπλενετιον
τι ειναι τα efort points
(27-01-2009 06:42 PM)ksemer Wrote: [ -> ]τι ειναι τα efort points

Διάβασε αυτό και θα σου λυθούν όλες οι απορίες. Big Grin


(27-01-2009 06:25 PM)ksemer Wrote: [ -> ]το 380,το381 που το ειχα παρει απο ανταλλαγη,το376,το 365,το 337και το 335

Αυτά τα έχεις συναντήσει ή σου δείχνει ένα ερωτηματικό στο Pokedex;
(27-01-2009 06:42 PM)ksemer Wrote: [ -> ]τι ειναι τα efort points

Σοβαρά όμως, μην κάνεις συνέχεια τέτοιες ερωτήσεις που έχουν απαντηθεί, ψάχτο λίγο το θέμα πρώτα Smile ... Επίσης oλόκληρο section υπάρχει με οδηγούς για Effort Points και άλλα τέτοια πραγματάκια εδώ (κάνε κλικ σε αυτές εδώ τις μπορδοροδοκόκκινες λέξεις)
α,τα βρηκα μου εμφανηστηκαν στο box 1
(27-01-2009 06:07 PM)Charizard the Dark Wrote: [ -> ]Επίσης θέλω να ρωτήσω που πας στην Pearl/Diamond για να μπει το Manaphy στο Πόκεντεξ.........πείτε μου κοντά σε ποια rout είναι κοντά.....

Στις D/P δεν το βρίσκεις πουθενά ούτε για το Pokedex,αλλά στη Pt υπάρχει στο Trophy Garden βιβλίο με φωτογραφία του που το βάζει στο Pokedex γιατί είναι απαρραίτητο για να πάρεις το national pokedex.
Reference URL's