Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Pokemon]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
είχαν βγει στην αμερική κάτι κάρτες από pokemon rumble. αυτές έχουν έρθει ελλάδα?αν όχι πότε θα έρθουν ή δεν θα έρθουν?
Δεν έχουν έρθει και πιθανότατα δεν θα έρθουν, η Κάισσα δεν το έχει στα "προσεχώς". Κρίμα, φαίνεται αστείο παιχνιδάκι. Κοίταξα και τιμές στο internet, δεν είναι ιδιαίτερα ακριβό, στο eBay μπορείς να το βρεις και για λιγότερα από 15€.
ok ευχάριστώ!πάντως κρίμα θα είχε πλάκα!δλδ κανένα ελληνικό(διότι δεν πολυθέλω να κάνω αγορές σε ξένα site) δεν το έχει?μόνο το καισσα πουλάει τέτοια?
Report από τον Adk, στην Κάισσα στον Πειραιά βρήκε το Rumble άρα πιθανότατα θα υπάρχει και σε άλλες. Στο site της η Κάισσα πάντως ακόμα δεν το έχει ανεβάσει. Τιμή = 12€.
sτο γλυφάδας?(yay!!) έχει φόρουμ το καισσα?
Φάντασμα του παλιού εαυτού του, αλλά υπάρχει: http://www.kaissa.gr/forum/
Φυσικά μόνο το τμήμα με το YGO κινείται από ο,τι βλέπω.
πήρα τηλέφωνο και είπαν ότι δεν υπήρχε...Sad.θα πάω βέβαια όποτε μπορέσω και εγώ αλλά...


edit: πήρα στα κεντρικά και το έχουνBig Grin την τρίτη θα το έχω στα χέρια μου.θα πω και τις απόψεις μουSmileτιμή με όλα τα έξοδα: 15eyrw
sorry for doublepostSad

έχω μια pearl και μια platinum και 2 ds.μπορώ να πάρω πάνω από 1 pcp στο event?εννοώ ένα στην pearl και ένα στην platinum?
ναι. 1 φορα μπορεις μονο ανα game
οκ ευχαριστώ!Smile και κάτι τελευταίο.το γνωρίζουμε το ot του pcp?
Δεν το έχω δει πουθενά, θα το μάθεις μεθαύριο.
το OT του ειναι SPR2010 που οπως ειπε και ο Σπυρος μας παραπεμπει στο Spring 2010
αν εξελιξω το pikachu-coloured pichu θα παψει να ειναι shiny?
όχι θα είναι shiny pikachu.
να ρωτησω κατι?τι ειναι μετα την hyper rank στο explorers of darknes
Reference URL's