Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Pokemon]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
A sorry εγω νόμιζα για IV(είδα και το pikachu που breedαρεςToungue ).Αν και δεν με βλέπω να αργώ πολύ και στην V gen. Toungue
(29-04-2011 07:58 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]Also,ξερει κανεις για RNG abuse σε legendaries τιποτα?

http://blazingblyde.tumblr.com/bwrng
Απλός και κατανοητός οδηγός.

(29-04-2011 08:16 PM)JuanDeLolo Wrote: [ -> ]Και μια τελευταια ερωτηση,στο DW στο site http://en.pokemon-gl.com περιμενω αρκετη ωρα και ειναι στο 0% ακομα....
Και το προσπαθησα και χθες...ξερει κανεις τι παιζει??Toungue

Λογικά δεν θα έχει επεξεργαστεί τα δεδομένα από το Pokémon που έστειλες, κάνε κανά refresh, γενικά ξαναδοκίμασε. Αν δεν μπορείς να μπεις καθόλου θα εμφανιστεί η Fennel, αν απλά αργεί να φορτώσει/δεν φορτώνει καθόλου, ξαναδοκίμασε.
Δεν υπάρχει μέθοδος RNG abuse για DSi;
Να ευχαριστήσω, όλα τα παιδιά που με βοήθησαν στο να πιάσω το Latias!!!! Επίσης 1 πολύ μεγάλο ευχαριστώ στον fr3quency που με βοήθησε για το Suicune!!!!!Στο Latias είχα 3 wobbuffet και όταν μου φανερώθηκε του πέταξα 37 ultra balls, 2 great balls, 1 timer ball και λέω άντε ας του πετάξω έτσι για πλάκα, μια Pokeball και πιάστηκε!!! Toungue Όσο για το Suicune ένας φίλος μου μού έδωσε μια masterball, από τη δικιά του leafgreen,
και έτσι το έπιασα!!!

Zητώ συγγνώμη για το spam αλλά η χαρά μου είναι μεγάλη!!!!
(29-04-2011 10:36 PM)Spyros Wrote: [ -> ]Δεν υπάρχει μέθοδος RNG abuse για DSi;

Παιζει καποιο ρολο το gear...για το DSi,εγω DSi εχω για αυτο ψαχνομαι....



Και αυτη η ξαδερφη μ,μου χαριζει ενα DS και δν μ δινει το DS lite μου δινει το DSi γτ εεχει χαλασει η καμερα!!omfg!xD
ο τυχερός αδερφός μου και ένας φίλος του μόλις βρήκαν shiny στην white, ωραία, ευκαιρία να βρούμε το secret ID, ξέρει κανείς πως; (ΧΩΡΙΣ AR!)
Αν το θες για RNG abusing για wild και stationary Pokémon, δεν χρειάζεται καν απ' όσο ξέρω. Toungue
Μόνο για shiny χρειάζεται αν θυμάμαι καλά.
για shiny το θέλω :Ρ
Κάνει και V Generation;
Fail, μάλλον όχι.
lol, και κάτι άλλο, όταν μπαίνω entralink, μπορώ να συνδέσω δύο white ή η μία πρέπει να είναι black για να συνδεθούν;
Edit: Όπα λάθος, γίνεται να ανταλλάξεις κατοίκους μόνο ανάμεσα σε Black και White, αλλιώς μπορείς να συνδεθείς με οποιαδήποτε version
Παιδιά έχω πρόβλημα όποτε πάω να κάνω Game Sync, μου κολλάει η οθόνη στο please wait a minute και μετά μου βγάζει communication error...disconnected....
Τι ακριβώς συμβαίνει?Γνωρίζει κάποιος?
Reference URL's