Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Pokemon]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Παιδιά τι είναι το Game Sync ID;;; Γράφτηκα στο Dream World αλλά θέλω αυτό για να μην είμαι στη Demo Version..Τι είναι και πώς μπορώ να το βρω;;
στις επιλογες του παιχνιδιου στην αρχη καπου γραφει GAME SYNC SETTINGS, πηγαινε εκει και αφου συνδεθεις στο ιντερνετ, μετα απο καποιους μηνες (υπερβολη ειναι μην το παρεις σοβαρα) θα σου δωσει ενα κωδικο, αυτος ο κωδικος ειναι η ταυτοτητα αν καταλαβα καλα του παιχνιδιου, μετα πας στο profile στο Global Link και βαζεις αυτον τον κωδικο που πηρες κατανοητο;
Οκ το κατάλαβα!! Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!!!
sppppppppppppppppam kai greeklish gt mporw.
erwthsh. gt xtes epai3a tin gold sto gbc ?
gt smr fagw8ika na vrw olous tous sages?

gt postarw anef logou?



(gt de kanw tin ptyxiakh mou? xD )
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άσχετο με τις B/W.. Πριν λίγο καιρό,επειδή βαριόμουν, είπα να συνεχίσω την Crystal που την είχα αφήσει στη μέση και ούτε.Btw έχω και τα 16 εμβλήματα.Μήπως θυμάται κανείς πώς πίάνω Raikou/Entei;; Δεν τα έχω στο pokedex δυστυχώς...υπάρχει κανένας άλλος τρόπος;;
Αφού φύγουν τα σκυλιά από την Ecruteak θα πρέπει να τα βρεις τυχαία. Αφού τα βρεις μια φορά μπορείς να τα εντωπίζεις με το PokeDex, αν και έχω την εντύπωση πως είναι πιο εύκολο απλά να τρέχεις πέρα-δώθε και να τα βρίσκεις.
βασικα δεν τα βρισκεις απο το pokedex, αλλα στον χαρτη του pokegear, τα σκυλια οπως ειπε και ο herooftime μετακινουνται καθε φορα σε ολη την Johto και στον χαρτη του pokegear βρισκεις την θεση τους. Καλα, πως δεν εχω γινει μελος στην bulbapedia τοσο καιρο;
Μα στο pokegear έχω κοιτάξει άπειρες φορές και δεν τα δείχνει...και όχι τίποτα άλλο τα θέλω για να πιάσω το ho-oh..
Οπως ειπε και ο herooftime στην αρχη πρεπει να τα βρεις στην τυχη μεχρι να τα σαρωσει το pokedex
Η αλήθεια είναι πως δε τα θυμάμαι καλά γιατί πάει καιρός από τότε που έπαιξα τελευταία φορά...
Υπάρχει πάντως Mean Look στις G/S/C; Ίσως βοηθήσει...
Την crystal ειπες οτι παιζεις ετσι; το Suicune στην Crystal δεν πιανεται οπως το Raikou και το Entei. Βρηκα ενα walkthrough στο serebii, ισως σε βοηθησει. http://www.serebii.net/gs/Walkthrough/19-ecruteak.shtml
Γλυκό μητέρα του Ιησού, που ΕΊΝΑΙ ρε παιδιά?!?
(20-08-2012 06:01 PM)Giratina88 Wrote: [ -> ]Γλυκό μητέρα του Ιησού, που ΕΊΝΑΙ ρε παιδιά?!?

Yeah, I can't seem to understand this question. Something like "Sweet mother of Jesus, where is it guys?", I guess? It would be better if you posted your questions in the english questions thread, google translate is still being funny.
(20-08-2012 07:05 PM)Divided by Zer0 Wrote: [ -> ]
(20-08-2012 06:01 PM)Giratina88 Wrote: [ -> ]Γλυκό μητέρα του Ιησού, που ΕΊΝΑΙ ρε παιδιά?!?

Yeah, I can't seem to understand this question. Something like "Sweet mother of Jesus, where is it guys?", I guess? It would be better if you posted your questions in the english questions thread, google translate is still being funny.

Oops, I thought this was the greek spam section.
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια και για το ενδιαφέρον!!! Big Grin
Reference URL's