Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Pokemon]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
afto ginete logo ton iv's !!!
και τα events exoyn διαφορετικά ivs????
fantazome pos nai !!!

giati na min exoun ??!!
Αυτό πρέπει να στο διευκρινίσει ένας ειδικός στο θέμα αυτό,αλλά μπορεί και να έχουν διαφορετικά IV's.(Και το δικό μου PCP έχει διαφορετικά σταστικά από τα δικά σου!)
μακάρι να φταίει αυτό και όχι hack.ωστόσο μπορεί κανείς να κάνει κανέαν έλεγχο σε αυτά?δεν θέλω να ναι hack....
Μιας που μιλάμε για PCP,στην Ελλάδα θα έρθει κάποιο Event που αφορά τις HG/SS;!
μπορεί arceus, και ίσως αν γίνει από wi-fi νζ τζιράτσι.
Αν δώσουν Arceus και PCP θα πρέπει να γίνει πανελλαδικός (όχι σαν το Shaymin Event που το έδωσαν Αθήνα και Θεσ/νίκη και σε άλλες δύο πόλεις που δεν θυμάμαι) και να το δώσουν στα Jumbo που πιστεύω πως κάθε πόλη έχει από ένα Jumbo!
τελικά γίνεται να έχουν διαφορετικά ivs?
Fainetai poly eukola me ton "GTS testing" tropo pou eixa proteinei pio pisw.
Pare kai ta 2 Pichu + 1 other 100% legit pokemon-->battle frontier-->1 maxh(win/lose)-->save the battle video-->try uploading it to the GTS.The process may not take more than 5 mins.
An kai pistevw oti exoun diaforetika IVs giati an eixan ta idia,tote sites opws to serebii 8a egrafan mazi me to nature/level,etc. kai ta sygkekrimena IVs.
(21-01-2010 08:16 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]Αν δώσουν Arceus και PCP θα πρέπει να γίνει πανελλαδικός (όχι σαν το Shaymin Event που το έδωσαν Αθήνα και Θεσ/νίκη και σε άλλες δύο πόλεις που δεν θυμάμαι) και να το δώσουν στα Jumbo που πιστεύω πως κάθε πόλη έχει από ένα Jumbo!

Το Shaymin είχε δωθεί παντού, όχι μόνο Αθήνα και Θεσσαλονίκη, και παρόλα αυτά η προσέλευση κόσμου ήταν πολύ χαμηλότερη από την αναμενόμενη.
Also, νομίζω ότι η Nortec δεν συνεργάζεται πλέον με τα Jumbo.
Και μην ανησυχείτε, αργά ή γρήγορα το Arceus θα δωθεί μέσω WiFi.

(21-01-2010 08:57 PM)pekinoua Wrote: [ -> ]τελικά γίνεται να έχουν διαφορετικά ivs?

Ναι, κανένα Pokémon δεν έχει set IVs, ούτε τα events. Δοκίμασε το test με το video που είπε ο Skorp. Also, συγκεκριμένα για το Pichu είναι αδύνατο να ξέρουμε αν είναι 100% hack, μόνο αν στο βγάλει το GTS.
(21-01-2010 10:13 PM)Ninjomewtwo Wrote: [ -> ]
(21-01-2010 08:16 PM)pokefan31395 Wrote: [ -> ]Αν δώσουν Arceus και PCP θα πρέπει να γίνει πανελλαδικός (όχι σαν το Shaymin Event που το έδωσαν Αθήνα και Θεσ/νίκη και σε άλλες δύο πόλεις που δεν θυμάμαι) και να το δώσουν στα Jumbo που πιστεύω πως κάθε πόλη έχει από ένα Jumbo!

Το Shaymin είχε δωθεί παντού, όχι μόνο Αθήνα και Θεσσαλονίκη, και παρόλα αυτά η προσέλευση κόσμου ήταν πολύ χαμηλότερη από την αναμενόμενη.
Also, νομίζω ότι η Nortec δεν συνεργάζεται πλέον με τα Jumbo.
Και μην ανησυχείτε, αργά ή γρήγορα το Arceus θα δωθεί μέσω WiFi.


Oh,sorry δεν θυμόμουν καλά την διαφήμιση του Star Toungue.Απλά εδώ στην Κέρκυρα δεν είχε έρθει και νομίζω ο λόγος ήταν επειδή δεν έχουμε το παιχνιδάδικο που το έδινε!Και για αυτό ανέφερα πριν τα Jumbo γιατί ακόμα και στην Κέρκυρα έχουμε!
δεν ξέρω να το κάνω.όποος το ξέρει ας μου πεί ώρα και μέρα μέσω pm να μου κάνει έλεγχο...
αν εννοεις το wifi event, μερα και ωρα δεν ανακοινωθηκαν. απλα υπαρχει φημη οτι θα γινει το μαρτιο
@ pekinoua: An exeis proxwrhsei ligo to paixnidi(platinum/heart gold/soul silver) kai mporeis na pas sthn battle frontier,mporeis na to kaneis monos soy eukola.Arkei na valeis ta 2 Pichu kai ena allo pokemon(arkei na mhn einai hack) sto party sou.Meta pas sto battle frontier (se opoia ap'tis 5 egatastaseis 8es) kai patas challenge kai diloneis ta 3 auta pokemon.Molis teleioseis 1 apo tis 7 maxes se seira pata record sthn kopela gia na kaneis save to video kai meta retire.Meta trava sto GTS kai anevase to.
Sto GTS prepei na pas sto prasino h' sto roz panel(den 8ymamai,nomizw prasino).Pas sto mhxanhma pou exei kai syndeesai sto internet.Epilegeis post a video(h' oti leei),my video.An ola pane kala,tote to video 8a anevei kai ta Pichu einai legit,alliws 8a sou pei "there was a problem with your pokemon".
Reference URL's