Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Pokemon]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Λενε πως αν κανεις 100 νικες και οταν φτασεις και στις 200 νικες στο Battle Maison αποκτας τα Lansat Berry και Starf Berry αντιστοιχα. Αν αληθευει αυτο, εγω πρεπει να κανω συνεχομενες νικες ή να μαζεψω ενα συνολο νικων απο διαφορες συμμετοχες μου στο Battle Maison?
Ισχύει, στα δίνει το κοριτσάκι στην είσοδο το Maison. Πρέπει να κάνεις 100 και 200 συνεχόμενες νίκες για να τα πάρεις.
ξερετε τι θα γινει αφου ληξει η trial version του Pokemon Bank αν δεν εχεις πληρωσει;
(25-02-2014 08:36 PM)Mister 94 Wrote: [ -> ]ξερετε τι θα γινει αφου ληξει η trial version του Pokemon Bank αν δεν εχεις πληρωσει;

http://www.pokemonbank.com/en-us/faq/

Q:What happens to my Pokémon if the no-charge trial period ends or my paid pass expires when my Pokémon are still deposited in Pokémon Bank? Will my Pokémon be lost?

A:If your trial pass or annual pass expires and you do not purchase a new pass, you can still withdraw your Pokémon from Pokémon Bank for a set period of time. However, once that set period of time ends, any Pokémon remaining in your Pokémon Bank Boxes will be lost. Be sure to withdraw your deposited Pokémon as soon as possible, or purchase a new annual pass.

Κοινώς θα έχεις ένα μικρό (άγνωστης διάρκειας) περιθώριο να πάρεις πίσω τα mons σου αλλά μόλις τελειώσει αυτή η περίοδος θα χάσεις τα boxes σου.
εκτός απο vivilion θα γίνει και κανένα άλλο event? Μας πρήξανε με τα φτερά του
Παιδιά, ξέρετε κανά καλό combo για Emerald Contests;

Έχω ένα Claydol με:
  1. Ancient Power
  2. Secret Power
  3. Cosmic Power
  4. Selfdestruct


Χρειάζομαι ΕΙΤΕ ιδέες με νέα Πόκεμον ούτως ώστε να νικήσω έυκολα στους διαγωνισμούς(μαζί με τα moves combos για 5 γύρους) Ή να μου πείτε πως χρησιμοποιώ το Combo του Claydol για όλους τους διαγωνισμούς. xD
Εδώ θα βρεις ότι θες Toungue
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/C...ombination
(23-01-2015 02:44 PM)Grim Ripper Wrote: [ -> ]Εδώ θα βρεις ότι θες Toungue
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/C...ombination

どうもありがとう!!

Να κάνω και max to cool/smart/beauty etc; Ή να το αφήσω 0(μηδέν); Απλα επειδή οι κινήσεις πρέπει να πηγαίνουν με τη σειρά σου, γι' αυτό ρωτάω
Το Pokkén Tournament θα κυκλοφορήσει στο εγγύς μέλλον σε κάποια κονσόλα της Nintendo?
(29-01-2015 08:14 PM)LEOPOLDOS Wrote: [ -> ]Το Pokkén Tournament θα κυκλοφορήσει στο εγγύς μέλλον σε κάποια κονσόλα της Nintendo?

Νομίζω είναι ξεκάθαρο πως θα κυκλοφορήσει για Wii U...
Σε περίπτωση που μπουστάρω με Moves τα stats του Pokemon μου, εν ώρα μάχης, και κατόπιν ένα από τα Pokemon το αντιπάλου κάνει χρήση της Whirlwind Move ή της Roar Move, ώστε να αλλαχτούν οι θέσεις μάχης, το ερώτημα είναι, όταν θα επαναφέρω το αρχικό Pokemon μου εντός μάχης, θα έχει διατηρήσει τα προηγούμενα boost του?
Αν βγει από τη μάχη τα stat changes χάνονται.
Πρόσφατα αγόρασα ένα Pokemon Pikachu Color αλλά εδώ και μερικές μέρες ο Pikachu είναι σε Stranger status, πράγμα που σημαίνει ότι είναι μέσα στην Pokeball του και δεν βγαίνει έξω με τίποτα. Η συσκευή μου λέει να κάνω shake αλλά όσο shake και να κάνω...αποτέλεσμα μηδές. Βοήθεια;
Reference URL's