Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Pokemon]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις αυτούς που έχει και το παγκόσμιο πρωτάθλημα φέτος: http://www.pokemonvgc.com/uk/regulations.php
(05-05-2010 09:43 PM)LuXray Wrote: [ -> ]μπορει κανεισ να μου πει πως μπορω στον υπολογιστη να αλαξω το WPA σε WEP για να εχω επιτελους wi-fi στο ds?
Πρέπει να πας στις ρυθμίσεις του router σου και να πας εκεί που θα λέει "security". Προφανώς θα έχει επιλογή WEP.
Το Endure είναι priority move (aka προηγείται των άλλων επιθέσεων);
Ποιο ειναι το καλυτερο moveset για Timid Mewtwo?
Εγω σκεφτομουν το εξης:

Phychic(δεν ξερω αν το εγραψα σωστα)
Recover
Ice beam/Thunderbolt
Recover/Ice beam/Thunderbolt
Μάλλον Phychic, Shadow Ball, Calm Mind/ Nasty Plost, Recover...
Θέλω να ρωτήσω κάτι που το έχω απορία. Αυτό το νέο Abbility Zorua και Zoroark είναι το Illusion. Τι κάνει αυτό? Μόνο την μορφή παίρνει ή και τύπο(αδυναμίες/αντιστάσεις), επιθέσεις κ.α. Δηλαδή είναι Transform ή μια μικρότερη του μορφή?
Δεν ξέρουμε ακόμα...Θα δείξει στο μέλλον...Αν και δεν νομίζω να είπανε πως θα το έχει κ το Zorua Toungue.
το έχειToungue βρέθηκαν και άλλα scansBig Grin
Όταν με το καλό κυκλοφορήσουν αυτά τα παιχνίδια, θα υπάρχει κάποιος που θα παίζει IV Generation Wi-Fi Battles;
πάρε τις νέες κασέτες έστω μόνο b or w για να κάνεις μάχες!Toungue έστω και σπάνια!!! αν δεν ξέρεις τι να αγοράσεις κάποτε αγόρασε μιαToungue Eίναι κρίμα να χαθείς από τις w-f battlesWink
Δεν θα σας λύψω από τις IV Gen μάχες, θα απέχω από τις επόμενες :Ρ.
ξερει κανεις πως εξελισετε το magneton στις h.g s.s?
πρεπει νμζ κανονικα να το εξελιξεις στις d/p/pt
(15-05-2010 09:30 AM)Chaos714 Wrote: [ -> ]πρεπει νμζ κανονικα να το εξελιξεις στις d/p/pt

Όντως,μόνο d/p/pt.Το ίδιο και για το Probopass.
Reference URL's