Legendary Pokémon

Full Version: Ερωτήσεις & Απαντήσεις [Pokemon]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
πως μπορω να πιασω celebi στην h.g?
Δεν μπορείς...
Μονο με το event Movie Celebi το οποιο λογικα θα αργησει αρκετα να ερθει...Κανα 3μηνο πιστευω
Δεν θυμάμαι, αλλά από πού μπορείς να το αποκτήσεις στις προηγούμενες κασέτες; (ναι, ξέρω ότι δν το πιάνεις σε αυτές)
Mono apo event opws einai to pokemon movie 08 Celebi.
Το Azure flute θα το δωσουν ποτε? Το εχουν καθηστερισει υπερβολικα, και ειναι το τελευταιο που θα χρειαστει για τις Diamond, Pearl και Platinum.
Λολ ρε παιδια μην τα ξαναλεμε αφου ειχε γινει Arceus event γιατι να δωσουν και Azure flute?
Για να το πιάσεις 70 level (ώστε να κάνεις EV Train) και να το βρεις στο nature που θέλεις!
Ερωταπαντήσεις εδώ please.

Για το Azure Flute δεν έχει ανακοινωθεί κάτι, προσωπικά πιστεύω ότι θα μοιραστεί via WiFi κάποια στιγμή.
Που θα μπορώ να δω το Best Wishes (Subbed) όταν βγει?
Λογικά θα υπάρχει κάποιο βιντεάκι στο youtube από κάποιον ο οποίος το παρακολουθεί και θα βάζει english subs.Για ελληνικούς υπότιτλους δεν παίζει κάτι τέτοιο με καμία δύναμη όμως.Αν και πιστεύω πως με τα english θα είσαι εντάξει.Ακόμα και με ισπανικούς υπότιτλους έχει αν θες (Δον Κονθταντίνε...οοο Ελενάλντα) Toungue
πως μπορώ να βρώ ένα ουμπρεον χωρίς να ταλαιπωρία?
Εξαρταται τι εννοεις ταλαιπωρια. Μπορω να σου δωσω ενα εγω αν θες.
I have some questions about the shinies pokemon breeding:
1)If you breed non shinies 2 parents the chance of hatching shiny it will be 1/8192?
2)If you breed non shinies 2 parents,but the one parent is from foreign country the chances to be shiny will be 1/2048?
3)If you breed 1 shiny pokemon with 1 non shiny parent the chances to hatch will be 1/64?
4)If both parents are shinies the chances to hatch the pokemon shiny is 1/32
5)If you use poke radar the chances to encounter shiny will be 1/205?
1) Ναι
2) Ναι
3) Όχι
4) Όχι
5) Αν δεν κάνω λάθος, οι πιθανότητες να βρεις shiny με το Pokeradar είναι μια στις (8192 δια τον αριθμό τον Pokemon του τρέχοντος chain)
π.χ. Αν σε ένα chain έχεις 50 Pokemon (50 Bidoof ας πούμε) οι πιθανότητες να βρεις shiny είναι μία προς (8192/50), δηλαδή μία προς 163,84 (στρογγυλοποιείται προς τα πάνω νομίζω, άρα μία προς 164).

Για το #5 δεν είμαι σίγουρος. Τα άλλα έτσι είναι εκτός κι αν δεν κατάλαβα καλά μια ερώτηση.
Reference URL's